ZEST Medolight RED

Léčivé světlo

Medolight představuje novou generaci přístrojů k léčbě celého těla pomocí světla. Přístroj vznikl na základě praktických zkušeností v oblasti používání světelné terapie a klinických experimentálních testů.

 

Medolight RED je zařízení, které využívá inovační formu kontaktní interakce, která vyžaduje osvětlení objektu světlem ze vzdálenosti 0-5 mm. Světlo dosahuje na povrch kůže bez žádného zkreslení způsobeného např. elektromagnetickým smogem. Bezprostřední kontakt způsobuje najúčinnější terapeutickou interakci na těch místech, které byly vystaveny působení světla, ale pozitivní následky je možné pozorovat v celém organismu.

Vynálezci přístroje medolight zvolili světelné spektrum, které je nejúčinnější z hlediska terapeutických potřeb, neboli červené záření, které se blíží infračervenému. To dává nejlepší terapeutické a profilaktické efekty.
medolight využívá nejdůležitější, okem neviditelné mechanismy nápravy fungování tkání, neboli takové, jejichž činnost není pozorovatelné prostým okem. Světelné částice - fotony - pronikají osvětlenými tkáněmi, a tím rozběhnou celé série biochemických procesů, které jsou závislé na světle. Jestliže se elektromagnetické receptory (akupresurní body) nacházejí v exponované oblasti záření, aktivují se a terapeutické účinky se rozšiřují do všech orgánů, tkání a tělesných systémů. Pulzující světlo způsobuje přirozenější a více synchronizovanou činnost celého organismu.

Nízkofrekvenční záření vysílané zařízením medolight zajišťuje obnovu elektromagnetické rovnováhy, obecné posílení interakcí uvnitř organismu a také redukci impulzivní bolesti. Vysoká frekvence pak z druhé strany snižuje ostrou bolest a působí protizánětlivě.

Leták

Podrobnější informace

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

ZEST MEDOLIGHT BIOPTRON

12490 Kč Cena: 
ZEST MEDOLIGHT BIOPTRON

Velmi efektivní je použití světla Medolight k léčení nemocí běžných, chronických nebo opakujících se. Je to mikroimpulsivní léčebný přístroj, který mnoha případech se doporučuje používat jako světelnou terapii Medolight a doplněk komplexní léčby.

Ceník dpravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 110,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 146,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč a platbě převodem, nebo

při nákupu nad 2000,- Kč při jakékoliv volbě platby.

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 60,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  74,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Intra - Aktuality

 

Využijte slevu 20 % na Intru

Stále platí, že při objednávce nejméně 3 kusů Intry (již se slevou 20 %) a vyplněním registračního formuláře (zašleme emailem) získáte 20% slevu platnou 12 měsíců s možnost dalšího prodloužení.

Nejprodávanější
Google