Zepter Medolight Bioptron

Léčivé světlo

Medolight představuje novou generaci přístrojů k léčbě celého těla pomocí světla. Přístroj vznikl na základě praktických zkušeností v oblasti používání světelné terapie a klinických experimentálních testů.

Původní název Zest - Medolight

Medolight RED je zařízení, které využívá inovační formu kontaktní interakce, která vyžaduje osvětlení objektu světlem ze vzdálenosti 0-5 mm. Světlo dosahuje na povrch kůže bez žádného zkreslení způsobeného např. elektromagnetickým smogem. Bezprostřední kontakt způsobuje najúčinnější terapeutickou interakci na těch místech, které byly vystaveny působení světla, ale pozitivní následky je možné pozorovat v celém organismu.

Vynálezci přístroje medolight zvolili světelné spektrum, které je nejúčinnější z hlediska terapeutických potřeb, neboli červené záření, které se blíží infračervenému. To dává nejlepší terapeutické a profilaktické efekty.
medolight využívá nejdůležitější, okem neviditelné mechanismy nápravy fungování tkání, neboli takové, jejichž činnost není pozorovatelné prostým okem. Světelné částice - fotony - pronikají osvětlenými tkáněmi, a tím rozběhnou celé série biochemických procesů, které jsou závislé na světle. Jestliže se elektromagnetické receptory (akupresurní body) nacházejí v exponované oblasti záření, aktivují se a terapeutické účinky se rozšiřují do všech orgánů, tkání a tělesných systémů. Pulzující světlo způsobuje přirozenější a více synchronizovanou činnost celého organismu.

Nízkofrekvenční záření vysílané zařízením medolight zajišťuje obnovu elektromagnetické rovnováhy, obecné posílení interakcí uvnitř organismu a také redukci impulzivní bolesti. Vysoká frekvence pak z druhé strany snižuje ostrou bolest a působí protizánětlivě.

Leták

Podrobnější informace

Technická data

·  Kód výrobku Z4L

·  Název výrobku MEDOLIGHT od BIOPTRON – přístroj pro světelnou terapii

·  Použití Zdravotnický přístroj pro světelnou terapii

·  Hmotnost brutto [kg] 0.78

·  Hmotnost netto [kg] 0.51

·  Výrobce Zepter International Poland Sp. z o.o, 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 37

·  Rozměr 130 x71 x 42 cm

·  Hustota výkonu 4mW/cm²

·  Vlnová délka Blízko infračerveného spektra 880+/-30 nm modrá 640+/- nm

·  Napětí Odpojitelná nabíječka

·  Nabíječka 230V/50 Hz / 5,4V +/- 10 %

·  Typ baterie Li-ION - 3,7 V, 1700 mAh

·  Doba nabíjení Cca 3 hodiny

·  Doba provozu Cca 60 min

·  Světelná energie za minutu Max 1,6 J/cm²

·  Vyrobeno v Polsku

·  Záruka 2 roky

·  Osvědčení / Prohlášení EN60601-1;EN60601-1-2;EN60825;93/42/EEC EN 60601-1:2006 Zdravotnické elektrické přístroje — Část 1: Všeobecné požadavky na základní bezpečnost a výkon, EN60601-1-2: 2007 Zdravotnické elektrické přístroje – elektromagnetická kompatibilita, EN60825-1:2007 Bezpečnost laserových zařízení. Klasifikace zařízení a požadavky; směrnice 93/42/EHS ze 14. června 1993 o lékařských přístrojích

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Zepter MEDOLIGHT BIOPTRON

12490 Kč Cena: 
Zepter MEDOLIGHT BIOPTRON

Velmi efektivní je použití světla Medolight k léčení nemocí běžných, chronických nebo opakujících se. Je to mikroimpulsivní léčebný přístroj, který mnoha případech se doporučuje používat jako světelnou terapii Medolight a doplněk komplexní léčby.

Ceník dpravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 110,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 146,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 64,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  78,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Intra - Aktuality

 

Využijte slevu 20 % na Intru

Stále platí, že při objednávce nejméně 3 kusů Intry (již se slevou 20 %) a vyplněním registračního formuláře (zašleme emailem) získáte 20% slevu platnou 12 měsíců s možnost dalšího prodloužení.

Nejprodávanější
Google