• COLWAY NATIVE COLLAGEN PURE - Nativní Kolagen 50 ml
    COLWAY NATIVE COLLAGEN PURE - Nativní Kolagen 50 ml

COLWAY NATIVE COLLAGEN PURE - Nativní Kolagen 50 ml

Akce

Výrobek je tepelně stálý a proto je vhodnější pro zasílání v letních měsících Plně přírodní anti-age kosmetický preparát. Je hypoalergení, neobsahuje aromata, barviva a chemické konzervanty. Vyhlazuje, napíná a zlepšuje elasticitu pokožky, spomaluje proces stárnutí. Čistá verze kolagenu je produktem, který působí víceúrovňově, silně regeneruje tkáně po úrazech, pohmožděninách a popáleninách.

  • Cena:1350 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

COLWAY NATIVE COLLAGEN PURE - Nativní Kolagen 50 ml

Nativní Kolagen uvádí novou řadu Kolagenů Colway Nové Generace

Kolagen představuje „bílkovinu mládí”, která tvoří více než 30% objemu lidských bílkovin a téměř 70% bílkovin kůže. Kolagen spolu s elastinem utváří ve škáře pružnou síťku, a ta dodává pokožce pružnost a pevnost. Právě kolagen totiž představuje nejspolehlivější obraz biologického potenciálu lidského těla, a proto je zachování struktury kolagenu v optimálním stavu tak důležité.

Nativní Kolageny

jsou to produkty nové generace v rodině biochemických vynálezů extrakce kolagenu bezprostředně z rybích kůží,   na molekulární úrovni jeho rozvoje. Je to revoluce v kosmetologii, která nikdy dříve neznala biologicky aktivní formy kolagenu. Přírodních peptidů, tvořících kolagenové šroubovice, jaké doposud fungovaly v nativní podobě výhradně v živých organismech. Naše molekulární kolageny byly dříve senzací pouze ve střední Evropě, protože podléhaly denaturaci již při teplotě 28°C.

 

Nativní Kolagen Pure je prvním z nové formy  rybích kolagenů odolným na teplotu a vlastnícím pH kolem 5,3 – ideální pro naši pokožku. Hydráty rybího kolagenu, celosvětově vyhlášené jako nejpřírodnější kosmetika anti-age o nejjednodušším  možném složení INCI. Již několik let dosahují velké kariéry a získávají si útokem nejnáročnější klientelu v celé Evropě.

Výrobek je směrován na ženy s velmi vysokými nároky na kosmetiku pečující o pokožku a účinně opožďující procesy vzniku nových vrásek. Je určen k péči o pokožku tváře, šíje a dekoltu, ovšem lze jej používat na celé tělo, zejména na následky popálenin či drobných nedostatků pokožky. První z příčin stárnutí pokožky a vznikání vrásek je s věkem postupující řídnutí tělesného kolagenu. Proto tento přípravek nebojuje jen s následky, jak tomu běžně bývá v kosmetice na celém světě, ale útočí přímo na příčinu. Je to kolagen v nejčistší formě. Jeho peptidy povzbuzují fibroblasty – tvůrčí základny tělesného kolagenu  - ke zvýšenému množení a zvýšené aktivity.

 

Nativní Kolagen Pure ihned po aplikaci vyhlazuje, napíná a činí pokožku pružnější. Při pravidelném použití zajišťuje opoždění vzniku nových vrásek o mnoho let.

Nativní Kolagen

není alergický

● nedráždí pokožku  

● bez parabenů

● bez umělých barviv a aromat 

Pravidelné používání Nativního Kolagenu zajišťuje:

●  zlepšení zvlhčení a zpevnění pokožky

● povzbuzení tvorby fibroblastů, a tím také vyhlazení vrásek a přibrždění procesů stárnutí

● pružnost a měkkost svrchní vrstvy pokožky – epidermis

● viditelné zlepšení hustoty a pevnosti pokožky, včetně ovadající na stehnech, prsou a hyždích

● rozsvětlení a vyhlazení jizev a strií

● účinná pomoc při léčbě cellulitidy

● regenerace vlasů i nehtů

 

Skladování:

Hydráty rybího kolagenu nové generace mají hustotu závislou na teplotě skladování. Doporučuje se je skladovat na stinném  místě  vzdáleném od tepelných zdrojů. V případě přechodu přírodního kolagenového gelu do polotekuté podoby je doporučováno jeho schlazeni na teplotu kolem 20°C. Po schlazeni proces návratu k původní hustotě trvá několik hodin. Je to přirozená vlastnost biologicky aktivního produktu, u něhož dochází k procesům denaturace a renaturace bílkovin. Jeho hustota i lepivost v rozdílných teplotách je pouze subjektivní formou pro hodnocení této látky. Nemá to nic společného s jeho biologickou aktivitou , která je vždy stejná. Nativní Kolagen nelze uchovávat v teplotách pod bodem mrazu, protože mohou způsobit objemové změny látky a lahvička následně může prasknout.

Optimální teplotní rozmezí pro skladování i vstřebatelnost výrobku činí 15-30°C.

 

Nejlepších, přímo fantastických efektů, dosáhnete aplikací Nativního Kolagenu bezprostředně po peelingu. Použití kolagenu je doporučováno zejména při péči o pokožku tváře, šíje a dekoltu, systematicky 2x denně, tedy ráno a večer. Na podrážděnou či popálenou pokožku aplikujeme tolik kolagenu, kolik se vstřebává. První účinek produktu lze významně pocítit již po několika minutách.  

 

Efektivita a vlastosti:

Nativní kolagen Pure se do pokožky vstřebává, přičemž obnovuje její bílkovinnou strukturu. Používání může vyvolávat efekt tzv. „stažení“ pokožky, který lze snadno zjemnit pomocí použití krému pro každodenní péči, ovšem ne dříve než 10 minut po aplikaci přípravku. Pravidelné a systematické používání přípravku zpevňuje pokožku, zrychluje syntézu tělesného kolagenu ve fibroblastech, tedy v jeho produkčních buňkách. Hojivé efekty na popáleniny či místa po ukousnutí hmyzem následují velmi rychle. Na trvalejší revitalizující efekt a redukci změn na cévním ústrojí je třeba počkat do cca 110 dne systematického používání.

 

Organismu je třeba pro plnou výměnu kolagenové struktury v pokožce ponechat dostatek času. Tento proces nelze nijak urychlit, ani častějším používáním, ani aplikací většího množství gelu. Působení Nativního Kolagenu na jizvy, strie a jiné kožní neduhy si vyžádá trpělivost, ovšem také se žádoucím efektem. Nativní kolagen staré jizvy nelikviduje, ale výrazně je zjemní a pigmentově sjednotí.

 

Unikátní způsob produkce:

Naše kolagenové hydráty jsou extrahovány metodou, která se nikde jinde ve světě nepoužívá. Bezprostředně z rybích kůží v molekulární etapě rozvoje této bílkoviny. Evolučně je to pouze kolagen třetího řádu, i když ve světě kosmetologie je znám pouze v podobě hydrolyzátů vláken či fibrilů hovězího kolagenu, velkomolekulární bílkovinu, neschopnou překonávat ochrannou bariéru svrchní vrstvy pokožky.

Tento produkt představuje fenomén rovněž proto, že i přes dlouhá léta, již od opuštění organismu rybího dárce zachovává i ve skleněných lahvičkách svoji strukturu kolagenové šroubovice – tedy podobu nativního proteinu – „živého“. V  kolagenech nové generace byla trojitá šroubovice poddána kontrolované disimilaci na jednotlivé spirály, což nám ve fyzickém procesu umožnilo získat kolagenový gel odolný na teplotní despiralizaci.

Při zachování své nativní podoby zůstal kolagen biologický aktivní. Umožňuje postupně a neinvazně zásobovat pokožku bílkovinou mládí, bez potřeby jeho implantace.

Tento přípravek si zanechává přirozenou barvu a vůni, které jsou pro organické produkty charakteristické.

Některé série Nativního Kolagenu mohou mít rozdílnou barvu i lepivost, což je rovněž u přírodních produktů běžné.

 Hydrát rybího kolagenu získávaný touto technologií představuje celosvětově jedinečný přírodní bílkovinný gel, který si svoji konzistenci nezískal díky zahuštění (např. karbomerem). Není ani hydrolyzátem, tedy formou želatiny.  Je to evolučně přirozená podoba této látky – molekuly kolagenu vážící vodu, stejně jako v přírodním prostředí. Proto se tento Kolagen nazývá Nativní.

Vyzkoušejte také další produkty Colway. Jsou to nadstandardní výrobky, založené na jedinečných biochemických a biotechnologických vynálezech. Všechny a bez výjimek slouží k prodloužení našeho života a mládí.

Obsah 50 ml.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

.

Partneři
Nejprodávanější