CLASSIC

Kosmetická linie COLWAY® představuje sérii produktů stvořených k tomu, aby pečovala o celé vaše tělo. Přírodní Kolagen je jejím základem a pečlivě vybrané účinné přírodní látky i nejnovější objevy biochemie tvoří podstatu jejího blahodárného působení. Kosmetické přípravky COLWAY® jsou aktivními látkami nasyceny více, než mnohé podobné i výrazně dražší výrobky. Kůže je největším orgánem našeho organismu. Nezaslouží si snad výjimečnou péči? Dle našeho názoru rozhodně ano. Je to ochranná vrstva, zajišťující bezpečí celého našeho těla před působením nepříznivých vnějších vlivů a pronikáním nebezpečných mikroorganismů. S dodáním odpovídající péče a výživy pro kůži investujete do svého zdravého vzhledu na delší dobu. Kosmetika COLWAY® napomáhá udržovat správnou hladinu zvlhčení v pokožce, zbavuje ji drsnosti a urychluje regeneraci její svrchní vrstvy. Slouží k mytí, redukci celulitidy, regeneruje a dokonale doplňuje péči prostřednictvím Přírodního Kolagenu.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Krém MODRÝ DIAMANT - 50 ml Zázrak Biotechnologie

1840 Kč Cena: 
MODRÝ DIAMANT

Díky obsahu liposomů vytvořených nano technologií, biologicky aktivního kolagenu a celé řady dalších aktivních látek, KRÉM MODRÝ DIAMANT  nejenže vyživuje pokožku, ale také stimuluje dělení buněk a normalizuje produkci kožního mazu, také obnovuje lamelární vrstvu.

Colway Maska na vlasy Wroblewski 250 ml

590 Kč Cena: 
Colway Maska na vlasy
Akce

Maska Colway Wroblewski vhodná pro všechny typy vlasů. Výborná na  suché vlasy, zničené barvením a nepříznivými vnějšími vlivy, na lámavé vlasy s rozdvojenými konečky. Unikátní složení masky  Colway  Wroblewski zajistí komplexní výživu.

Colway Natural Collagen kolagenový peeling 250 ml Colway Novinka!

940 Kč Cena: 
Colway Natural Collagen kolagenový peeling 250 ml
Akce

Luxusní kolagenový scrub pro péči o tělo s krystalky cukru v lázni ze šlechtěného  arganového oleje. Po použití scrubu vaše pokožka získá lesk a bude smyslně měkká, sametově hladká a jemně rozjasněná. Hydratovaná tak, že nebude vyžadovat použití balzámu či tělesného mléka.

Colway Denní hydratační kolagenový krém s Matrixylem 50 ml Colway

1475 Kč Cena: 
Colway Denní hydratační kolagenový krém s Matrixylem 50 ml

Výjimečně kvalitní denní krém s intenzivním zvlhčujícím a vitalizujícím působením Doporučovaný je především v průběhu kolagenové kůry.

Balení 50 ml.

Colway Noční regenerační kolagenový krém s Matrixylem Synthe 50 ml Colway

1475 Kč Cena: 
Colway Noční regenerační kolagenový krém s Matrixylem Synthe 50 ml

Noční krém s intenzivním působením proti tvorbě vrásek. Zejména je doporučován v průběhu kolagenové kůry.Účinně likviduje drobné vrásky a hlubší vyplňuje.

Balení 50 ml.

Colway Mořský kolagenový peeling řady Natural Collagen 100 ml Colway

670 Kč Cena: 
Colway Mořský kolagenový peeling řady Natural Collagen 100 ml

Peeling s jemným abrazívním účinkem. Účinně odstraňuje odumřelou pokožku a čistí póry, díky čemuž připraví pokožku k dalším procedurám.

Balení 100 ml.

Colway Elixír pro okolí očí 15 ml

1090 Kč Cena: 
Colway Elixír pro okolí očí

Nasycení doporučovaného výrobku aktivními látkami je nadstandardně vysoké. V průběhu tvorby složení výrobku nebyly přípustné žádné kompromisy související s cenou jeho komponentů, což bylo ve prospěch jeho finální jakosti. Výsledkem je nová formule Elixíru pro okolí očí, který svojí kvalitou může směle konkurovat nejlepším výrobkům z této sféry kosmetiky. Je to ozdoba Kosmetické linie COLWAY.

Colway - Zvlhčující kolagenové tonikum - 125 ml

418 Kč Cena: 
Colway - Zvlhčující kolagenové tonikum

Jemný tonik na tvář bez obsahu alkoholu. Výjimečné složení účinně odstraňuje pozůstatky make-upu a kosmetických přípravků.

Balení 125 ml.

COLWAY kolagenový gel na mytí tváře 250 ml Colway

670 Kč Cena: 
COLWAY kolagenový gel na mytí tváře 250 ml

Kolagenový gel na mytí tváře je určený pro všechny typy pleti, i pro pokožku velmi citlivou, unavenou a očekávající nápravu pevnosti a svěžesti. Unikátní složení tohoto kosmetického přípravku zajistí pokožce správnou výživu a zvlhčení. Speciálně stvořená sestava velmi jemných mycích látek pak vylučuje podráždění a činí proceduru mytí tváře komfortní.

COLWAY do své nabídky začleňuje pouze nadstandardní výrobky, které vždy působí synergicky s kosmetickým přípravkem 21. století - přírodním kolagenem, získávaným bezprostředně z rybích kůží.

Colway Ultra zvlhčující kolagenový tělový balzám 300 ml

1071 Kč Cena: 
Colway Ultra zvlhčující kolagenový tělový balzám 300 ml

Zcela inovativní výrobek doplňující kosmetickou sérii Colway. Ultra zvlhčující kolagenový tělový balzám - je spojením přírodních složek s nejnovějšími objevy High Biotechnology. Všem spotřebitelům dobře známý Přírodní kolagen zde tentokráte a mimo jiné podporují blahodárné vlastnosti NMF, másla Shea, skvalanu, oleje ze sladkých mandlí, kyseliny hyaluronové a mnoha dalších aktivních látek, které tvoří složení Ultra zvlhčujícího kolagenového tělového balzámu.

Colway -zeštíhlující sérum proti celulitidě 200ml

1057 Kč Cena: 
Colway -zeštíhlující sérum proti celulitidě

Vzniklo na objednávku a výhradně pro COLWAY. Prodej byl zahájen na začátku května roku 2009 a doplnil tak kosmetickou sérii COLWAY, s výrobky o uznávaném renomé. Rozšířil tak řadu výrobků na bázi přírodního kolagen, který už tradičně vyrábí fima Inventia Polish Technologies, jako velký hit v sektoru welness..

COLWAY Kosmetická Sada Natural Collagen DOPRAVA ZDARMA!

4581 Kč Cena: 
COLWAY Kosmetická Sada Natural Collagen

Jedičná kombinace pro komplexní využití kolagenové kury v kombinaci : denní a noční krém, mořský peeling, kolagenové tónikum a kolagenu platinium 50 ml.

Ceník dpravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 110,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 146,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 64,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  78,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Intra - Aktuality

 

Využijte slevu 20 % na Intru

Stále platí, že při objednávce nejméně 3 kusů Intry (již se slevou 20 %) a vyplněním registračního formuláře (zašleme emailem) získáte 20% slevu platnou 12 měsíců s možnost dalšího prodloužení.

Nejprodávanější
Google