• Lifestyles Intra sirup 950 ml
    Lifestyles Intra sirup 950 ml

Lifestyles Intra sirup 950 ml

Sirup Intra obsahuje výtažky z 23 druhů bylin a rostlin a je výsledkem téměř desetileté práce vědců a výzkumníků. U Intry si můžete být jisti, že neobsahuje žádný alkohol ani chemické přísady.

  • Cena:1161 Kč
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
Množství:

Lifestyles Intra sirup 950 ml

Osvědčené a prověřené bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra vám dodávají fytonutrienty (rostlinné látky) a antioxidanty chybějící ve vašem jídelníčku a poskytují vašemu organismu rovnováhu, kterou potřebujete pro zdraví a fyzickou i duševní pohodu. Intra je přírodním doplňkem výživy a jejích třiadvacet přesně vyvážených výtažků spolu působí mnohem účinněji. Intra pomáhá posilovat všech osm systémů lidského organismu a udržovat je v rovnováze. Vy se přitom cítíte lépe, šťastnější a plni energie!

 Klíčem k účinnosti přípravku Intra je synergické působení smíchaných bylinných výtažků – přínos je pak větší než by měla kterákoliv přísada sama o sobě. Jinými slovy, třiadvacet bylinných výtažků obsažených v přípravku Intra působí spolu lépe!


Doporučuje se dlouhodobé užívání, nejméně tři měsíce za sebou bez přerušení. Denní dávka je cca. 30ml, takže jedna lahev je minimální měsíční dávka. Máte-li zájem o dlouhodobé pozitivní výsledky s užívaním Intry, pak užívejte dlouhodobě! Osoby s větším tělesným objemem potřebují větší dávky. Vhodné i pro děti od tří let, těhotné a kojící matky. Záruční doba 3 roky od data expedice (uzavřená lahev), po otevření nutno uchovávat v chladu. Záruka spokojenosti jeden měsíc.
Součástí zásilky je:

* Intra - sirup v objednaném množstí
* Plastová odměrka

Balení 950 ml.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

.

Partneři
Nejprodávanější