Colway colvita

Výživové doplňky firmy colway máji již mnohaletou tradici na našem trhu a jsou pro své blahodárné účunky velmi oblíbené zejména pak preparát colvita, který má blahodárný účinek na klouby.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Colway Vitamín C-olway 100 tobolek

Colway Vitamín C-olway 100 tobolek

POTRAVINOVÝ DOPLNĚK

  • zásobuje organismus přírodním vitamínem C
  • stimuluje procesy tvorby kolagenu
  • podporuje funkci imunitního systému
  • zpevňuje stěny cévního systému
648 Kč Cena:
Colway Kolagen Colvita 60 tablet

Colway Kolagen Colvita 60 tablet Colway

Doplněk stravy a nutrikosmetikum v tobolkách.Celosvětově unikátní komplex lyofilizátu čistého tropokolagenu získávaného z rybích kůží s výtažkem z mořských řas a přírodní formy vitamínu E (D–a-tokoferyl-acetát) získávané ze zrníček sóji.

 Balení 60 kapslí.

1431 Kč Cena:
Colway Colvita 120 tablet

Colway Colvita 120 tablet

Doplněk stravy a nutrikosmetikum v tobolkách.Celosvětově unikátní komplex lyofilizátu čistého tropokolagenu získávaného z rybích kůží s výtažkem z mořských řas a přírodní formy vitamínu E (D–a-tokoferyl-acetát) získávané ze zrníček sóji.
Balení 120 kapslí.

2689 Kč Cena:
Colway - COLLACEINA  - posílení přírodní imunity

Colway - COLLACEINA - posílení přírodní imunity

Inovace a odhalování tajů dokonalé přírody jsou psanými hodnotami Colway, které nás  inspirují k uvádění unikátních produktů na trh. Přístup k nejnovějším objevům vědy způsobil, že Vám již dnes můžeme představit Collaceinu – moderní a na trhu dosud neznámý doplněk stravy. Skládá se z tří přírodních antibiotik, jakými je colostrum, laktoferin a lysozym – životní esence přímo z přírody. Laktoferin (LF) je bílkovina, kterou obsahuje mléko savců, schopný  ochránce života novorozenců, jejichž imunitní systém po narození ještě zcela nefunguje. Vhodně a účinně chrání děti před bakteriemi, plísněmi, viry, patogeny a jinými mikroorganismy. Lysozym představuje jednu z nejcennějších látek, se kterou se můžeme mezi doplňky stravy setkat. Je však třeba jej používat dlouhodobě a trpělivě, protože působí velmi pozvolna. Zároveň je však natolik silný, že v čistém stavu vykazuje nadprůměrnou  antibakteriální aktivitu. Třetí výjimečnou složkou Collaceinu je colostrum, tedy první dar maminek, který tvoří jejich tělo, aby bránilo dítě před světem plným nebezpečných mikroorganismů. Zázrak biologie, jakým je u savců colostrum, může být doplňkem pro naši stravu. Látky, které obsahuje, pomáhají bránit tělo před bakteriálními a virovými infekcemi a téměř všemi nemocemi, které se váží na imunitní systém. Colostrum je opravdovou záchranou pro skupinu osob, které trpí v následku častých bakteriálních i virových infekcí. Složkou Collaceinu je colostrum třídy „0”, nejvyšší kvality. Takové, ze kterých bývají vyráběny nejnovější léky. Jeho biologická aktivita a schopnost posilovat imunitu jsou největší ze všech možných.

 Abychom synergické působení Collaceinu učinili ještě účinnějším a aby mohl být používán  terapeuticky i profilakticky jako doplněk stravy, v dlouhodobějších obdobích jsme do něj přidali bakteriální mikroflóru žijící zažívacím traktě. Rovněž z toho důvodu, aby bylo možno vyloučit i to nejmenší riziko oslabení rovněž dobrých složek stejné mikroflóry lysozymem a laktoferynem. Blistry Collaceinujsou rozděleny na dvě části. Ná část složenou z přírodních antibiotik – laktoferinu, lysozymu a colostrum, a zároveň na část složenou ze synbiotiku -  devíti vybraných bakteriálních probiotik a z prebiotika, tedy speciálního nosiče výživy pro tělu prospěšné tzv. dobré bakterie. Colway jako první firma uvádí na trh devítisložkové synbiotikum, které ještě dříve nikdo na světě masově nevyráběl.

Pokud chcete chránit sebe a své blízké před útokem bakterií a virů, pak užijte Collacein a využijete jeho výjimečného dobra ukrytého v kapslích. Zveme Vás na životodárný koktejl, který bude ode dneška zdrojem Vaší energie a zdraví. Spolu s Colway máte šanci využít  revolučních objevů vědy – využijte ji ještě dnes, Váš organismus se již nemůže dočkat.

990 Kč Cena:
Colway COLLAMID 60 tb

Colway COLLAMID 60 tb

Od pradávna člověk hledá pomoc v přírodě, aby si co nejdéle zachoval své mládí, vitalitu a optimální kondici organismu. Severské národy v souvislosti s velmi drsným klimatem a nedostatkem všech nezbytných výživných složek v potravě velmi pečlivě dbají o úplné zpracovávání přírodních zdrojů. Vodní plochy jsou tam velmi bohaté na rybí druhy, ze kterých jsou získávány kosti. Bývají nadrobno pomlety a tak vzniká doplněk stravy, vitalizující a životodárý prášek, bohatý na mikro- i makročástice, aminokyseliny a vitamíny.

891 Kč Cena:
Ceník dpravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 110,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 146,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 64,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  78,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Intra - Aktuality

 

Využijte slevu 20 % na Intru

Stále platí, že při objednávce nejméně 3 kusů Intry (již se slevou 20 %) a vyplněním registračního formuláře (zašleme emailem) získáte 20% slevu platnou 12 měsíců s možnost dalšího prodloužení.

Nejprodávanější
Google